Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Z miłości do wzornictwa, czyli o meblach od projektanta
(2012-03-22)
gacca.jpg

Mimo że w Polsce nie brakuje uznanych producentów mebli, ich kolekcje rzadko bywają unikalne. Stąd coraz chętniej korzystamy z usług projektantów wnętrz, którzy jednocześnie podpowiadają, jakie meble wybrać do mieszkania. Posiłkują się z reguły dostępnymi na rynku modelami. Rzadziej są to meble robione na indywidualne zamówienie.

Poszukujących niesztampowych mebli jak łóżko do sypialni czy komoda do salonu powinna ucieszyć wiadomość o powstaniu marki Gacca. Projektanci Gaccy stawiają sobie za cel robienie mebli o wyjątkowym wzornictwie i wysokiej jakości. Inspiracji szukają w polskim i światowym designie, wyprzedzając jednocześnie obowiązujące trendy. Dzięki zaangażowaniu  zespołu doświadczonych ludzi powstają niezwykłe meble dla wymagających.

Niepowtarzalne wzornictwo to zasługa młodych polskich projektantów: Anny Paszkowskiej i Rafała Grudziąża, którzy, będąc z wykształcenia architektami, dobrze wiedzą, jak zaskoczyć prostą i oszczędną formą, a jednocześnie przekazać całą masę emocji. I rzeczywiście obok mebli Gacca nie przechodzi się obojętnie. Zaskakują pomysłowością i funkcjonalnością. Ich wzornictwo, ma to coś, czego nie mają inne. Cieszą oko, a wnętrzu zdecydowanie dodają splendoru.

Jak mówią projektanci, w produkcji ważny jest każdy szczegół. Dlatego też wykorzystują najlepsze materiały dostępne na rynku, a wszystkie elementy wykonywane są ręcznie przez najlepszych mistrzów stolarstwa. Meble (łóżka, komody, regały) można obejrzeć na stronie internetowej www.gacca.pl.

Kontakt dla mediów:

CorePR
Andrzej Miś                          
andrzej.mis@corepr.pl         
 
Oliwia Sokołowska
oliwia.sokolowska@corepr.pl