Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Targi HORECA® /GASTROFOOD® - atrakcyjne wydarzenia!
(2012-06-20)

d

Hotel, pensjonat, restauracja, bar, kawiarnia, zajazd, ośrodek wypoczynkowy. Co je łączy? Zapewne to, że każdy z nich powinien dbać o najwyższą jakość świadczonych usług. Czy tak rzeczywiście jest? Sądząc po ogromnym zainteresowaniu hotelarzy i restauratorów Targami HORECA®/GASTROFOOD® zdecydowanie możemy uznać, że tak. Kolejna edycja tych znanych Targów odbędzie się tradycyjnie jesienią - od 14. do 16. listopada w hali przy ul. Centralnej 41A w Krakowie.

Od dwudziestu lat firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. organizuje trzy tematycznie powiązane imprezy:   Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Co roku w Krakowie ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywności i napojów oraz wina z całego świata. Kompleks targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii. Targi odwiedza ponad 10 000 gości z branży hotelarskiej i gastronomicznej z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.

W tym roku szczególnej uwadze polecamy m.in.:
- Bezpłatne warsztaty dla hotelarzy i restauratorów.
- Salon Kawy i Herbaty z szeroką ofertą kaw i ekspresów oraz bezpłatnymi szkoleniami dla restauratorów i baristów.
- Salon Produktów Regionalnych, gdzie zaprezentują się producenci żywności regionalnej i tradycyjnej.
- Festiwal Kulinarny, podczas którego najlepsi szefowie kuchni będą nie tylko gotować smakowite potrawy, ale także zapoznawać zainteresowanych z nowinkami w zakresie przyrządzania, podawania i dekorowania potraw, a także najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w branży gastronomicznej.
- Degustacje i prezentacje win z całego świata.
- Czwarta edycja Konkursu Winiarskiego o Medal Targów ENOEXPO® 2012 oraz Konkursu Polskich Win o Medal Targów ENOEXPO® 2012. Podczas Targów będzie można poznać zwycięzców w poszczególnych kategoriach, a także spróbować nagrodzonych win.
 
To tylko część atrakcji zaplanowanych na ten rok. W związku z tym już dziś warto zarezerwować czas w listopadzie i wziąć udział w Targach
HORECA®/ GASTROFOOD®/ ENOEXPO®.


Organizacja i tereny targowe:

tk.jpg

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Centralna 41a
tel. (+4812) 686 14 03, 651 90 30
www.targi.krakow.pl

www.horeca.krakow.pl

www.enoexpo.krakow.pl

architekci_rgb1.png

Partnerem Medialnym Targów