Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Jesienne targi budowlane w Sosnowcu
(2012-07-18)
sibexjesien - logo.jpg


Jesienne targi budowlane w Sosnowcu


W Expo Silesia w Sosnowcu trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień połączonych z Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO. Wystawy odbędą się w dniach 15 – 16 września 2012 r. i będą doskonałą okazją do zaplanowania prac budowlanych i remontowych w naszych domach lub mieszkaniach oraz zabytkowych budynkach z regionu Śląska i Zagłębia.

Pierwsza edycja SIBEX Jesień odniosła duży sukces. Podczas dwóch dni targowych sprzedano ponad 4 tys. biletów wstępu. Zwiedzający natomiast mogli zapoznać się z ofertą ponad 160 wystawców. To satysfakcjonujący wynik jak na debiutujące targi. Oczywiście naszą aspiracją jest podniesienie tej poprzeczki w tym roku, podczas drugiej odsłony SIBEX Jesień – mówi Henryk Skup, dyrektor targów.

SIBEX Jesień to targi dla każdego, gdyż wszystkich w jakimś stopniu dotyka problem budowy czy wyposażenia swoich czterech kątów. Wystawa, oprócz prezentacji ofert, ma również charakter poradnikowy. Można na niej zasięgnąć porady dekarza, tynkarza, architekta wnętrz, projektanta zieleni, agenta nieruchomościami, bądź też innego specjalisty z branży budowlanej. Dodatkowo targi za sprawą salonu RENOVATIO przyciągają do Expo Silesia liczne grono fachowców, administratorów obiektów zabytkowych i sakralnych z regionu Śląska i Zagłębia.

Salon RENOVATIO skupia firmy z szeroko pojętej branży ochrony, zabezpieczania i renowacji obiektów zabytkowych. W jednym miejscu wystawcy prezentują najnowsze technologie i materiały pozwalające na wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich. Rangę przedsięwzięcia podwyższa honorowy patronat księdza Grzegorza Kaszaka, biskupa Diecezji Sosnowieckiej, który osobiście uczestniczył w ubiegłorocznej wystawie.

Targową ekspozycję dopełni pokaz sztuki dekarskiej przygotowany przez Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz pokaz farb i tynków dekoracyjnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.sibexjesien.pl


Kontakt w sprawie targów:
Henryk Skup - Dyrektor Projektu
kom.: +48 510 031 665
e-mail: sibexjesien@exposilesia.pl  lub henryk.skup@exposilesia.pl

Organizator:
Expo Silesia Sp. z o.o. Centrum Targowo-Konferencyjne
41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
www.exposilesia.pl
 
 
architekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów