Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Szczecińska Strefa Designera 5-7 października 2012 r.
(2012-08-22)
SD-logo-350.jpg

Zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, goście szczecińskich 21. Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne” będą mieli okazję po raz kolejny spotkać się z młodymi projektantami z regionu. W specjalnie wydzielonej Strefie Designera 2012 odpowiedzą oni na pytania dotyczące najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, przedstawią autorskie projekty, podzielą się profesjonalną wiedzą z mieszkańcami regionu oraz inwestorami. To jednak nie wszystko!

W tym roku organizator imprezy – Międzynarodowe Targi Szczecińskie – idzie o krok dalej. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów, sympatyków oraz branżowych wystawców i biur projektowych zaproponował stworzenie Strefy Designera zdecydowanie większej, o ciekawszej formule, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Przy współpracy z zespołem profesjonalistów, architektem krajobrazu i projektantem wnętrz Bartoszem Wolskim (zeszłorocznym debiutantem targowym), a także znanym lokalnym studiem wnętrzarskim RASTE powstała nowa koncepcja (z jej szczegółami będzie można zapoznać się już niebawem).

Tym razem pierwszy październikowy weekend uświetnią swoją obecnością najbardziej znane polskie marki, których wciąż nieco nieznany nam lokalnie dizajn od dłuższego czasu gości nie tylko na targach i salonach Europy, ale także we wnętrzach typowo komercyjnych, stanowiących w tym roku jeden z motywów przewodnich imprezy.

Wśród partnerów Strefy Designera nie zabraknie jednej z najlepszych rodzimych fabryk mebli biurowych – poznańskiej Balmy, producenta ekskluzywnych mebli tapicerowanych – NOTI czy profesjonalnych form siedzenia – ProfiM.

Dzięki wieloletniej współpracy projektantów z producentami, ich dużemu doświadczeniu w realizacji kolejnych tematów projektowych, odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć i przetestować (!) inspirujące aranżacje, w tym nowoczesne biuro, salon wypoczynkowy, także minimalistyczną sypialnię – wnętrza trendowe, sygnowane meblami i nazwiskami najlepszych projektantów, m.in. Piotra Kuchcińskiego, Tomasza Augustyniaka, Tomka Rygalika, Renaty Kalarus. 

Specjalną niespodzianką Strefy Designera będzie ponadto (nie tylko) oko puszczone przez rysownika-satyryka Henryka Sawkę czy wzrok obiektywu Radka Kurzaja.

Nowa oprawa, znane marki i specjaliści z pewnością zainteresują gości targowych tematyką dobrego dizajnu, a być może zachęcą także do rewolucji we wnętrzach.


Wszystkich projektantów i architektów zapraszamy do udziału w targach i w towarzyszących im szkoleniach. Tym z nich, którzy działają na rynku nie dłużej niż trzy lata, organizatorzy oferują stoisko w preferencyjnych cenach. Dzięki temu będą oni mogli przez trzy dni przedstawić swoje pomysły odwiedzającym targi i Strefę Designera. Termin zgłoszeń dla wystawców upływa 17 września.


MTS-187x81.jpg

Więcej informacji:
www.mts.pl
 

 

architekci_rgb1.png


Patronem Medialnym Targów