Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Konferencja IDEALNY DOM i WNĘTRZE - Podsumowanie
(2013-04-22)
Ponad 150 architektów i projektantów wnętrz w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego!

18 kwietnia w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się pierwsza w tym roku konferencja z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE. Wydarzenie było rekordowe pod względem ilości uczestników, gdyż wykładom przysłuchiwało się ponad 150 architektów wnętrz, stylistów i dekoratorów.

Konferencję otworzyła Pani Justyna Smolec – architekt wnętrz z wielkim doświadczeniem i fantastycznymi realizacjami. Pani Justyna przedstawiła  projektantom problematykę aranżowania loftów, które w Polsce coraz częściej znajdują nabywców. Prezentacja „Lofty – nowa jakość okiem architekta wnętrz”  spotkała się z wielkim zainteresowaniem i ten wątek na pewno zostanie raz jeszcze omówiony bardziej szczegółowo na konferencji w Łodzi w Hotelu Andels 23 maja, gdzie Pani Justyna będzie również prowadzić warsztaty.

Architekci podczas przerw mieli okazję porozmawiać z wystawcami.

Spotkanie zakończyło się niezwykle ciekawą prezentacją designerów Mai Gaszyńskiej i Krystiana Kowalskiego ze Studia Kompott zatytułowaną „ Zaprojektowane na miarę – o projektowaniu mebli do produkcji masowej i limitowanych serii autorskich”.


Zapraszamy na kolejną konferencję IDELNY DOM I WNĘTRZE, która odbędzie się już 23 maja w niezwykłym hotelu Andels w Łodzi przy słynnej Manufakturze. W programie wiele ciekawych tematów, produktów i marek. Już dziś firmy zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do kontaktu.

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji.

Więcej: www.perfecthome.pl

architekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Konferencji