Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
25 tys użytkowników portalu Galeria PSB
(2014-03-20)

Grupa PSB ogłosiła właśnie, że ich najnowszy produkt, czyli wyszukiwarka materiałów budowlanych o nazwie Galeria PSB przekroczyła 25 tyś użytkowników.

Z wyszukiwarki można skorzystać pod adresem internetowym www.galeriapsb.pl 

Wynik jest efektem prowadzonych kampanii reklamowych jak i działań własnych oraz uwzględnia okres od początku roku 2014 do końca Lutego 2014.

Oprócz tysięcy produktów z szeroko pojętej „budowlanki” proponujemy zapoznać się z  blisko 500 promocjami na materiały budowlane. Można np. kupić wiertarkę udarową za 89,90 zł czy też pilarkę spalinową za 269 zł!

 

139509118118942200m.jpg
(fot. www.galeriapsb.pl )

 

Czym jest Galeria PSB?

Galeria Sklepów Internetowych jest serwisem skupiającym pod jednym adresem sklepy internetowe z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz dom i ogród działające w ramach Grupy Polskie Składy Budowlane. Ta strona to nic innego, jak zbiór ofert rozsianych w całej Polsce dziesiątek specjalistycznych sklepów budowlanych oferujących produkty i sprzęt do remontu, odnawiania, budowy czy urządzania oraz pielęgnacji ogrodu.

Połączyliśmy tysiące produktów w jedną platformę internetową, gdzie można w łatwy sposób odnaleźć potrzebne nam rzeczy oraz szybko i wygodnie je kupić. mówi Jarosław Zaborowski – Z-ca Dyrektora ds. Marketingu. Galeria Internetowa PSB, łączy wiele sklepów i hurtowni budowlanych - powstała z myślą o wygodzie naszych klientów, aby w jednym miejscu mogli przeglądać tysiące produktów oferowanych przez sklepy internetowe działające w ramach Polskich Składów Budowlanych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona była łatwa, przejrzysta i przyjemna do nawigowania. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom oraz osobom, które poszukują materiałów i narzędzi do remontu wnętrz, budowy domu lub urządzania ogrodu.