Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Szafy seryjne, szafy na wymiar – stwórz warsztat maksymalnie funkcjonalny
(2014-05-26)

Kto był w warsztacie samochodowym, ten wie, jak ważna jest wystarczająca ilość szaf, szuflad i innych mebli służących do przechowywania narzędzi. Mechanicy, którzy nie dysponują odpowiednimi produktami mogą odstraszyć klientów bałaganem. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a leżące dookoła sprzęty czy śruby w oczach w wielu osób będą wystarczającym powodem do powierzenia swojego pojazdu komuś innemu.

Dlatego nie ma sensu się narażać na straty finansowe. Lepiej trochę zainwestować i w dłuższej perspektywie czasowej osiągnąć z tego korzyści. Jak wybrać odpowiednie meble do warsztatu? Przede wszystkim z uwagi na specyfikę muszą być wytrzymałe i solidnie wykonane. Dodatkowym atutem z pewnością będzie estetyka wykonania. Gdzie znaleźć wyposażenie o takiej specyfikacji? Najlepiej zaufać specjalistom z 20-letnim doświadczeniem, pracującym w firmie Bakpol. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i sprawdzone metody działania gwarantują satysfakcję z zakupu.

W ofercie Bakpolu dla warsztatów umieszczono wózki – w tym: narzędziowe, serwisowe, platformowe, szafki na kółkach; oraz szafki warsztatowe i wiszące. Wszystkie wykonane z blachy pochodzącej od renomowanych europejskich producentów z możliwością dobrania dowolnego koloru z obszernej palety RAL. W ramach dodatkowego wyposażenia można dołożyć koło skrętne, uchwyt do wygodnego sterowania wózkiem, zawieszki na narzędzia, przegrodę szuflady czy założyć inny rodzaj zamka. Bakpol produkuje zarówno meble seryjne, jak i te na wymiar – idealnie dostosowane do każdego pomieszczenia o nietypowym rozmiarze.

Pod adresem http://www.bakpol.pl – szafy na wymiar znajdziemy wszelkie potrzebne informacje potrzebne do złożenia zamówienia. Zlecenia są realizowane błyskawicznie. Obecnie obowiązuje również promocja z darmowym transportem na terenie całego kraju. Bakpol produkuje też meble dla placówek edukacyjnych, klubów fitness, laboratoriów, magazynów i lokali gastronomicznych.