Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Uzyskaj kredyt dla architekta w kilka sekund
(2014-06-18)

Architekt, posiadający wysokie kwalifikacje, stara się odnaleźć na rynku gospodarczym. Cieszy się zaufaniem społecznym i zdobył już uznanie w środowisku lokalnym. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ciągle może iść naprzód. Prowadzenie własnej działalności stwarza mu możliwości dynamicznego rozwoju. Na ten cel są mu jednak potrzebne pewne środki finansowe, których, być może, aktualnie nie posiada. Jeśli jednak wykonuje już swoją pracę, to możliwości zdobycia kredytu dla architekta powinny znaleźć się w zasięgu jego ręki, a proponowane produkty muszą wyróżniać się elastycznością i indywidualnym, spersonalizowanym podejściem.

BIZ Bank, nowoczesna instytucja finansowa dla mikrofirm, opracował elastyczne rozwiązania dla fachowców, którzy wykonują specjalistyczny zawód, ale czasami trudno jest im uzyskać kredyt bankowy. Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dzięki czemu mogą oni realizować nie tylko swoje cele zawodowe, ale również osobiste. Środki finansowe można przeznaczyć także na budowę domku jednorodzinnego czy zakup samochodu.

Specjalny kredyt dla Profesjonalistów został uzupełniony o opcję Kredytu Profesja Online. Produkt ten jest dedykowany przedstawicielom wolnych zawodów, w tym także architektom, i  stanowi rewolucję w ofercie kredytowej. Korzystając ze strony internetowej banku, architekci mogą w przeciągu kilku chwil dowiedzieć się, jakie informacje należy podać, aby uzyskać decyzję kredytową. Wystarczą dane osobowe oraz oświadczenie Klienta o dochodach. Bank nie wymaga dokumentowania zarobków. Weryfikuje dane i w przeciągu kilku sekund informuje o podjęciu decyzji kredytowej. Co ważne, wniosek można złożyć nie tylko za pomocą komputera, ale także używając tabletu czy smarfona, nie trzeba więc wychodzić z domu. Można wygodnie usiąść w fotelu i wejść na stronę http://profesja.bizbank.pl.

Co więcej, bank traktuje na równi wszystkich swoich Klientów. Dlatego, podczas procesu kredytowego, nie ma znaczenia sposób rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Profesjonaliści, którzy korzystają z karty podatkowej, ryczałtu czy KPiR, mają takie same możliwości jak ci, prowadzący pełną rachunkowość.

W przypadku specjalistów z wybranych branż, prowadzących działalność co najmniej od 3 lat, takich jak: lekarz, stomatolog, notariusz, radca prawny czy adwokat, wysokość kredytu może wynieść nawet 350 tysięcy złotych, a długość okresu kredytowania 120 miesięcy.  Na wsparcie do 300 tysięcy złotych mogą liczyć natomiast firmy istniejące na rynku dłużej niż pół roku. Oferta przewiduje także kredyt dla start-upów, które znajdują się dopiero w fazie rozwoju i działają krócej niż 6 miesięcy. Także te firmy mogą ubiegać się o kredyt w wysokości do 30 tysięcy złotych. Dzięki tego rodzaju wsparciu można przejść do realizacji wielu celów zawodowych. Architekt na pewno chętnie zainwestuje w rozwój własnej działalności, w zakup nowoczesnego sprzętu czy wynajęcie większego lokalu.

Po wypełnieniu wniosku o kredyt oraz jego pozytywnej weryfikacji, podjęcie decyzji kredytowej to już tylko kwestia kilku sekund. Następnie Klient wyznacza czas i miejsce spotkania, a przedstawiciel banku przyjeżdża w umówionym terminie w celu fizycznego podpisania umowy. Po krótkim czasie na koncie bankowym Klienta pojawiają się potrzebne środki. 

Jeśli więc wykonujesz zawód architekta i potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego, powinieneś rozważyć możliwość złożenia wniosku o Kredyt Profesja Online. Nie tylko nie stracisz czasu na gromadzenie dokumentacji, ale także będziesz mieć pewność, że warunki spłaty kredytu uwzględnią Twoje aktualne możliwości finansowe. Sprawdź na http://profesja.bizbank.pl