Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Future Hotel Design H2030 - nowy konkurs dla projektantów
(2015-09-24)
Organizator 8. Targów WorldHotel, firma MT Targi Polska, zaprasza projektantów do składania prac w konkursie „Future Hotel Design H2030”. Zadaniem konkursowym jest opracowanie koncepcji przedstawiającej hotel przyszłości. Projekty można przesyłać do 7 października br.

Po raz pierwszy przy okazji 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel zostanie zorganizowany konkurs „Future Hotel Design H2030”. Jego celem jest promocja utalentowanych projektantów wśród studentów, absolwentów kierunków projektowych i artystycznych, jak i osób posiadających już doświadczenie. Patronem konkursu jest Grupa Hotelowa Orbis S.A.

Hotel przyszłości
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu koncepcji hotelu przyszłości. Projekt powinien wyróżniać się oryginalnym i kreatywnym podejściem, jak również wysoką jakością artystyczną i estetyczną. Forma i zakres prezentacji propozycji konkursowych są dowolne, natomiast niezbędnym warunkiem jest przedstawienie wizji architektonicznej, projektu aranżacji wnętrz lub projektu konceptualnego.
 
Future_Hotel_Design.jpg
Wybór laureatów
W skład Jury wejdą przedstawiciele Grupy Hotelowej Orbis S.A., biura projektowego Tremend oraz firmy MT Targi Polska. Eksperci wybiorą najlepsze prace, a zwycięzca pierwszej nagrody otrzyma trzydniowy pobyt dla dwóch osób w jednym z hoteli należących do Grupy Hotelowej Orbis S.A. Wyniki zostaną ogłoszone pierwszego dnia Targów WorldHotel, tj. 13 października br.
 
Informacje organizacyjne
Targi WorldHotel odbędą się w dniach 13-15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Patronat honorowy nad targami sprawuje Janusz Piechociński, wiceprezes Rady Ministrów i minister gospodarki.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie http://worldhotel.pl/pl/dla-zwiedzajcych/konkurs-qfuture-hotel-design-h2030q-.html.

worldhotel.jpg

Kontakt PR:
Joanna Kuźma, Lawenda Public Relations,
joanna@lawendapr.com, tel. 502 096 072

Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations,
agnieszka@lawendapr.com, tel. 601 99 10 89

Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu, MT Targi Polska,
eprochowicz@mttargi.pl, tel. 22 529 39 26

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.