Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Strefa Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec
(2017-09-21)
 1507551738.jpg
 
Zapraszamy Państwa do zaprezentowania swoich produktów we Wnętrzu Otwartym – przestrzeni wymyślonej i zaaranżowanej przez Architekt Justynę Smolec.

Wnętrze Otwarte to wyjątkowe miejsce na Targach, gdzie rolę odgrywa zarówno produkt w niej zaprezentowany, jak i otoczenie w którym się znalazł. Celem jest pokazanie nowych rozwiązań do mieszkań, domów, hoteli, rezydencji oraz miejsc pracy, rekreacji i wypoczynku, zarówno z zakresu technologii, jak i designu.


O tym będziemy rozmawiać we Wnętrzu Otwartym z zaproszonymi gośćmi – designerami, architektami, instalatorami, inwestorami, właścicielami obiektów hotelowych i rekreacyjnych oraz ekspertami. Przestrzeń w całości zaprojektowana jest przez Architekt Justynę Smolec.

Strefa ma około 100 m2 i będzie skonstruowana w kształcie domu, tak aby można było pokazać wysoko zaawansowane technicznie systemy zarządzania obiektem za pomocą nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych i technologicznych m.in. w zakresie BMS, IT, SSWiN, oświetlenia, rolet, ogrzewania, systemów A/V oraz HVAC.

Cel: Przedstawienie inteligentnych systemów do domu, rezydencji, hoteli, obiektów rekreacji i wypoczynku zapewniających oszczędność energii, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowników oraz komfort przy wszelkiego rodzaju wykonywanej pracy, w tym pracy zawodowej.
 
wo_reklama_cala.jpg
 
Nasza propozycja dla Państwa polega na możliwości zaprezentowania Waszych produktów i rozwiązań w ramach Wnętrza Otwartego na przyszłorocznych targach, które odbędą się w dniach 31.01 – 2.02.2018 w Warszawie.
 
Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

Kamilla Walicka, e-mail: kamilla.walicka@agencjasoma.pl
 
Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2018, Warszawa, 31.01-02.02.2018

Organizator:
Agencja SOMA
Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa
Tel: 22 649 76 69/71, Fax:22 649 76 83

 

architekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów