Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Na zakupy na Bielany dzisiaj i jutro. Dlaczego osiedle METROBIELANY to punkt wypadowy dla wielbicieli zakupów?
(2018-01-12)

Warszawa może pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętym rynkiem handlu.

Ilość pojedynczych sklepów, mniejszych i większych centrów handlowych działających na terenie stolicy jest naprawdę bardzo duża. Dlaczego Bielany to świetna baza wypadowa dla osób, które kochają zakupy?

o4-1.jpg

                                                METROBIELANY – codzienne zakupy nie muszą być problemem!

Codzienne życie oznacza zazwyczaj konieczność regularnego zaopatrywania lodówki w różnego rodzaju wiktuały spożywcze. W związku z tym, wybierając mieszkanie lub inwestycje mieszkaniową, warto rozejrzeć się, czy w pobliżu znajdują się sklepy, w których będzie można szybko zrobić niezbędne zakupy. W sąsiedztwie osiedla METRO BIELANY znajdziemy dwa sklepy bardzo popularnych sieci handlowych: Biedronkę oraz Lidl. Można do nich wstąpić na przykład wracając z pracy i kupić niezbędne produkty. Bliskość sklepów jest szczególnie istotna w przypadku rodzin z dziećmi, kiedy czasu na zakupy ma się naprawdę mało i niewielka odległość do sklepów ma priorytetowe znaczenie.

                                                            Bielany – miejsce na zakupy
   
Dzielnica Bielany może się jednak poszczyć nie tylko obecnością dużej liczby sklepów spożywczych o różnej powierzchni, zarówno niewielkich, osiedlowych sklepików, jak również wielkopowierzchniowych marketów, w których znaleźć można także środki czystości, odzież itp. Z Bielan szybko dojedziemy do jednego z najbardziej znanych centrów handlowych w Warszawie, czyli Arkadii, w którym znajdziemy mnóstwo sklepów z różnego rodzaju asortymentem, od odzieży i kosmetyków, po produkty spożywcze oraz wyposażenie domu. Wiele osób ceni sobie wizyty w centrach handlowych, ponieważ w jednym miejscu mają szansę załatwić wszystkie potrzebne „sprawunki”.

Mieszkańcy Bielan mogą udać się również do niedawno otworzonej Galerii Północnej, która mieści się na warszawskiej Białołęce. Po zakupach, jeśli mamy ochotę, możemy pójść coś zjeść lub odwiedzić mieszczące się w tym centrum handlowym kino. Mieszkańcy Bielan w niedługim czasie będą mogli robić zakupy w jeszcze jednym miejscu – obecnie powstającej Galerii Młociny. Wielbiciele centrów handlowych zamieszkujący Bielany mogą również wsiąść w metro i w kilkanaście minut dojechać do centrum Warszawy, gdzie niedaleko słynnego Pałacu Kultury i Nauki mieści się inna bardzo dobrze wyposażona i popularna galeria: Złote Tarasy.

Podsumujmy: nie ma wątpliwości, że Bielany mogą stać się bardzo dobrą bazą wypadową dla miłośników zakupów. Obok wielu sklepów spożywczych, trwa dodatkowo budowa Galerii Młociny. Poza tym, istnieje możliwość dojazdu do innych warszawskich centrów handlowych: Arkadii, Galerii Północnej i Złotych Tarasów. Dlaczego bliskość galerii handlowych jest obecnie tak ceniona przez mieszkańców miasta? Czas jest dzisiaj potężną walutą, zazwyczaj mamy go niewiele, a wolne chwile chcemy poświęcić bliskim, swoim pasjom i odpoczynkowi. Cenimy więc miejsca, w których wszystkie niezbędne zakupy możemy załatwić „za jednym zamachem”, a przy okazji zjeść smaczny posiłek lub obejrzeć wyczekiwany film.