Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Wszystko o rynku nieruchomości - na tych wydarzeniach nie może cię zabraknąć w 2019 r.
(2019-04-01)

 

adobestock_157410811.jpg

Przedstawiciele branży budowlanej spotykają się ze sobą kilka razy do roku na ważnych imprezach, które pomagają im zapoznać się z innowacjami i nowymi produktami konkurencji oraz służą rozbudowaniu sieci biznesowych. Bez względu na to czy jesteś deweloperem, właścicielem agencji nieruchomości czy specjalistą od marketingu firm mieszkaniowych, powinieneś zainteresować się poniższymi wydarzeniami, aby pozostać na bieżąco z informacjami z twojej branży. 

Forum Rynku Nieruchomości

To dwudniowa konferencja poświęcona najnowszym trendom i kierunkom rozwoju współczesnego rynku nieruchomości – zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. W tym roku odbędzie się w czerwcu, a w dodatku w urokliwym mieście - w Sopocie.  To właśnie w tym nadmorskim uzdrowisku toczyć się będą dyskusje na temat najbardziej palących problemów na rynku nieruchomości. Prelegenci omówią, między innymi, najnowsze raporty dotyczące sytuacji branży mieszkaniowej, oraz zastanowią się nad przeszkodami, które stoją na drodze do rozwoju rynku nieruchomości w naszym kraju. Interesującym punktem konferencji będą niewątpliwie prezentacje najnowszych trendów i możliwych scenariuszy rozwoju branży nieruchomości w Polsce. 

Forum Apartamentów Inwestycyjnych

To istotne spotkanie dla przedstawicieli branży, którzy szukają odpowiedzi na to pytanie: jak budować, inwestować, wynajmować i zarabiać?  Szczegółowy program tej czerwcowej konferencji jeszcze nie jest znany, ale z pewnością stali bywalcy mogą potwierdzić, że zawsze był to bardzo inspirujący czas. Przykładowo w 2018 r. prelegenci oprócz tematów związanych z branżą nieruchomości inwestycyjnych, poruszali też zagadnienia z zakresu rozwoju firmy i efektywnego zarządzania biznesem. 

FiRE Real Estate marketing Forum

W kwietniu tego roku odbędzie się premiera tej konferencji. W całości zostanie poświęcona zagadnieniu związanym ze spodziewanym w 2019 r. początkiem spowolnienia we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Podczas dwudniowego spotkania zostaną omówione rozwiązania marketingowe, które mogą pomóc ci nie odczuwać skutków tego zjawiska rynkowego.  

Konferencje na których nie może cię zabraknąć

To jedne z ważniejszych wydarzeń branży nieruchomości, na których wypada bywać, aby nie pozwolić się wyprzedzić konkurencji  oraz być na bieżąco z trendami. Te istotne z biznesowego punktu widzenia konferencje stanowią też idealne miejsce do wymiany myśli z innymi przedstawicielami branży i tym samym realnie wpływają na funkcjonowanie rynku. Chcesz być częścią tych zmian? Już dziś wyślij zgłoszenie i weź udział w wyżej wymienionych imprezach.