Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Targi KAMIEŃ-STONE 2011 zakończone sukcesem
(2011-11-23)
Zakończyły się największe targi dla branży kamieniarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej KAMIEŃ-STONE 2011. Dzięki informacjom uzyskanym od wystawców wiemy, że podczas targów sprzedano kilkadziesiąt maszyn do obróbki kamienia, zwiedzający dokonywali także wartościowych zamówień na surowiec kamienny.

Przedstawiciele firm prezentujących się na targach podkreślali profesjonalny charakter imprezy. Obecność na targach przyniosła im wiele interesujących kontaktów. Wystawcy zagraniczni docenili Europę Środkowo-Wschodnią jako interesujący rynek z dużym potencjałem rozwoju.

Wśród zwiedzających duży udział procentowy mieli goście z Litwy i Ukrainy, a także z Włoch i Hiszpanii. Zainteresowaniem cieszyły się prelekcje w Speakers' Corner przestrzenie specjalne: pracownia mozaiki Stowarzyszenia Polskich Artystów Mozaiki czy wystawy.  Pozytywny oddźwięk w branży wywołała także pierwsza edycja konkursu Klaudiusze 2011, zakończona uroczystą galą w dniu 10 listopada.

Podczas targów rozdano również nagrody w konkursach KAMIEŃ 2011, PROJEKTOWANIE W KAMIENIU 2011 oraz w konkursie fundacji Bazlt na koncepcję zagospodarowania byłego kamieniołomu w Strzegomiu.

Podczas targów odbył się konkurs MISTRZ PIASKOWANIA, w którym wzięło udział kilkunastu kamieniarzy.

Nagrody dla wystawców targów KAMIEŃ-STONE - Klaudiusze 2011 przyznane w kategoriach "Kamień Naturalny", "Narzędzia, Urządzenia, Maszyny" i "Najładniejsze Stoisko" zostały rozdane! Podczas uroczystej gali poznaliśmy nie tylko laureatów, lecz także firmy godne wyróżnienia w konkursie.

Rozstrzygnięte zostały także konkursy "Kamień 2011" i "Projektowanie w Kamieniu".

POZNAJ LAUREATÓW KONKURSU KLAUDIUSZE 2011

ZOBACZ REALIZACJE NAGRODZONE W KONKURSIE KAMIEŃ 2011

ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PROJEKTY "PROJEKTOWANIE W KAMIENIU"

ZDJĘCIA Z GALI NAGRÓD KAMIEŃ-STONE

Źródło:
www.kamien-stone.mtp.pl