Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
RADZIMSKA SZYMAŃSKA STUDIO PROJEKTOWE
RADZIMSKA SZYMAŃSKA STUDIO PROJEKTOWE

Pracownię tworzą arch. Joanna Radzimska i arch. Anna Szymańska. Posiadamy 9-letni staż zawodowy i doświadczenie zdobyte podczas praktyki w Polsce i za granicą. Wspólnie działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w projektach indywidualnych domów jednorodzinnych, wnętrz prywatnych i publicznych, jak również adaptacjach, modernizacjach i rozbudowach. Współpracujemy przy projektach osiedli mieszkaniowych, budynków wielorodzinnych i apartamentowych oraz obiektów użytecznosci publicznej.
Naszą ambicją jest tworzenie budynków, których prosta i harmonijna bryła współgra z funkcjonalnym wnętrzem. Szczegółowo analizujemy potrzeby i upodobania inwestorów oraz zastane warunki przestrzenne, by tworzyć projekty indywidualne, odpowiadające osobowościom przyszłych użytkowników i harmonijnie wpisane w otoczenie. Ważna jest dla nas ścisła współpraca z klientem na wszystkich etapach projektu. Nasze projekty charakteryzuje konsekwentnie realizowany pomysł na bryłę budynku, staranne rozplanowanie funkcji, spójność materiałowa i kolorystyczna oraz duża dbałość o szczegóły.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych, od stworzenia wizji obiektu aż po realizację. Nasze usługi obejmują:
- opracowanie koncepcji budynku, wizualizacje przestrzenne bryły,
- sporządzenie pełnobranżowej dokumentacji technicznej - projektu budowlanego wraz z zagospodarowaniem terenu,
- reprezentowanie inwestora w urzędach i instytucjach oraz uzyskanie uzgodnień i pozwoleń potrzebnych do realizacji inwestycji,
- opracowanie projektów wykonawczych i projektów technologii,
- opracowanie projektów aranżacji wnętrz, wizualizacje wnętrz.
Dodatkowo oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji w zakresie doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz elementów wyposażenia. Na życzenie klienta sprawujemy też nadzór autorski nad realizacją zleconego projektu.

Wykonujemy: projekty domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych i publicznych (usługowych, biurowych, gastronomicznych, medycznych), jak również inwentaryzacje, adaptacje, modernizacje i rozbudowy istniejących obiektów i lokali. Zajmujemy się również adaptacją projektów typowych.

Przy sporządzaniu dokumentacji projektowej współpracujemy ze stałymi i sprawdzonymi projektantami branżowymi z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, projektowania dróg, geodetami i geologami.

Zapraszamy do współpracy!

Strona internetowa:www.rs-studio.pl
Wizytówka:www.radzimska-szymanska.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@rs-studio.pl
Telefon:

tel. +48 609 652 467

tel. +48 503 633 446

Ulica:Ks.Bogusława X 1/11
Kod i miasto: 70-440 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia