Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Warsaw Home - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz, Nadarzyn 04-07.10.2018
(2018-10-07)
Warsaw Home - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz, 04-07.10.2018

Ptak Warsaw Expo

Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, 114D Wolica
 
wh18.png
 
Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Wydarzenie traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz. Uważamy, że na całość wnętrza składają się wszystkie wzajemnie oddziałujące na siebie jednostki. Urządzając zaczynamy od podstaw czyli podłóg, ścian, drzwi a kończymy na meblach i dodatkach.

Targi składają się z 5 poniższych stref tematycznych:

   -SELECTED DESIGN
  - FURNITURE  meble
  -  DECO  dekoracje, tekstylia, oświetlenie
   - KITCHEN & DINING  meble, akcesoria kuchenne oraz AGD
   - INTERIOR FINISH  podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa

BUSTER + PUNCH to londyńska marka, która pojawi się na tegorocznej edycji targów! Tego roku Massimo Buster Minale, założyciel marki Buster+Punch, będzie naszym specjalnym gościem na Warsaw Home. Będziecie mogli zobaczyć jego niesamowite projekty i posłuchać w panelu dyskusyjnym odbywającym się w sobotę, 6 października.

Warsaw Home łączy siły z Tomem Dixonem, jednym z najlepiej rozpoznawalnych designerów naszych czasów. Podczas Warsaw Home 2018 Tom Dixon nie tylko zaprezentuje najnowszą kolekcję swojej marki, ale także wystąpi z wykładem nawiązującym do hasła tegorocznej edycji, które brzmi SIŁA!

III edycja targów Warsaw Home i wydarzenia towarzyszące odbędą się w dniach 4 –7 października 2018 roku w halach B, C, D, E i F.

W tym roku na dni biznesowe (04-05.10.2018) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (06-07.10.2018) wszystkich zainteresowanych – zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego.

Godziny otwarcia dla odwiedzających:

10.00 – 18.00

Strona Targów: https://warsawhome.eu

Organizatorem targów jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. –  spółka należy do Grupy Ptak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji targów.